Ana Sayfa Hande ? Kitap Dünyası... İş Dünyası... Basın Odası Posta Kutusu
   
 
Aisha Weddings and Events,

2007 senesinde kurulmuş bir organizasyon şirketi.

Önceleri, Happy Leyla firmasının ortağı olan Hande'nin kendi şirketi olan Aisha'da 500 kişilik bir düğün de yapılıyor, sevimli bir çocuk doğum günü de, şirket lansmanı da, ürün tanıtımı da, yılbaşı partisi de, okul balosu da. Aisha, genç, dinamik ve kreatif bir ekibin ve en stresli anlarda horlayarak uyuyan Ceku'nun bir arada çalıştığı "ev gibi" bir yer.

Özel mekan tasarımı, mimari projelendirme, çiçek tasarımı, iç dizayn, reklam & grafik tasarım & davetiye & hediyelik eşya & kişiye özel tasarımlar & styling, hatta müzik yapımcılığı gibi birçok alanda hizmet veren Aisha, içinden tavşan ve bilimum tuhaflık çıkan sürprizli bir şapka gibidir.

Aisha, Hande Özcan'ın evidir. Aisha ekibi, Özcan'ın ailesi... Hayatın büyük kısmı ofiste geçmektedir. Mutlu günler ve detaylar üzerine kurulu bir sahada iş yapmak zor olduğu kadar da yüksek tatmin sağladığından Hande işini çok sevmekte, kitaplar ve işiyle çevrelenmiş hayatında zaman zaman şikayet etse de mutlu mutlu yaşamaktadır. Aisha, babaannesinin bereketli ve uğurlu adıdır...

www.aishaevents.com